O nas

onas

Biuro rachunkowe KSIĘGA s.c., działa w centrum Warszawy od 1995 roku i od tego czasu zdobyliśmy renomę ekspertów w prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Właścicielkami biura są dwie wykształcone i doświadczone profesjonalistki w zakresie księgowości. Mgr ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego, główna księgowa i jednocześnie specjalistka od kadr i płac Anna Widawska, która oprócz prowadzenia biura rachunkowego prowadzi również wykłady z zakresu księgowości i podatków. Pasjonuje się innowacyjnością, w ramach projektu „Pomysł.. i co dalej?” poprowadziła serię wykładów poruszających kwestie związane z podatkami, o których muszą wiedzieć osoby zakładające start-up’y. Obecnie ubiega się o uzyskanie uprawnień doradcy podatkowego. Druga właścicielka to mgr inż. Elżbieta Marcińczyk, absolwentka podyplomowych studiów z rachunkowości zarządczej, posiadająca od wielu lat uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia biura rachunkowego. W biurze zatrudnione są również księgowe, które specjalizują się zarówno w pełnej księgowości jak i obsłudze mały firm oraz wszelkimi zagadnieniami związanymi z kadrami i płacami.

Jako rodzinne przedsiębiorstwo najlepiej wiemy jak działają i rozwijają się firmy od momentu powstania. Dlatego możemy gwarantować fachową obsługę księgową zarówno osobom doświadczonym jak i tym, który stawiają dopiero pierwsze kroki w biznesie. Jesteśmy jednocześnie firmą doświadczoną i nowoczesną.

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu oraz wieloletniej praktyce w zakresie rachunkowości możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Gwarancją najlepszych standardów jest Licencja Ministra Finansów nr 33449/02 oraz członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich i ciągłe kształcenie personelu na polu rachunkowości i prawa podatkowego. Posiadamy również ubezpieczenie OC.

W naszej pracy za główny cel uznaliśmy połączenie fachowej i rzetelnej księgowości z wszechstronną pomocą i poradą dla naszych Klientów. Jesteśmy świadomi tego, że tylko poświęcając Państwa firmie maksimum uwagi i czasu możemy w pełni wspierać jej działalność gospodarczą. Dlatego w każdej chwili mogą Państwo korzystać z doświadczenia i fachowej wiedzy naszych księgowych, konsultując z nimi wszelkie decyzje dotyczące finansowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.